O mnie

Z branżą ubezpieczeniową jestem związana od ponad dziesięciu lat. Moje doświadczenie na rynku ubezpieczeń oraz współpraca z największymi firmami w branży pozwalają mi oferować Państwu szeroki wybór produktów ubezpieczeniowych  oraz kompleksowe doradztwo. Korzystając z usług otrzymacie Państwo gwarancję najlepszej oferty pod względem zakresu i ceny.

W życiu może dojść do wielu zdarzeń, które mogą skomplikować  nam życie. Nie jesteśmy w stanie ich przewidzieć ani im zapobiec. Dlatego zawczasu powinniśmy pomyśleć o ubezpieczeniu i ograniczyć skutki takich zdarzeń jak nieszczęśliwy wypadek, poważna choroba, całkowita bądź częściowa utrata mienia czy strata najbliższej osoby.

Moim celem jest indywidualne podejście  do każdego klienta, analiza jego potrzeb i przedstawienie optymalnego rozwiązania, dostosowanego do możliwości finansowych oraz uświadomienie korzyści wynikających z posiadania ubezpieczenia.  Oferuję wsparcie na każdym etapie współpracy, począwszy od przedstawienia niezobowiązującej oferty, po zawarcie umowy, obsługę posprzedażową i wszelką  pomoc w kwestiach związanych z dochodzeniem roszczeń i likwidacją szkód. W Państwa imieniu negocjuję też stawki z towarzystwami ubezpieczeń.  Przekazuję informacje niezbędne do dokonania przez Klienta ostatecznego wyboru najkorzystniejszego ubezpieczenia.

Celem skorzystania z oferty zapraszam do  biura w Siedlcach. Działam także mobilnie – jestem  do dyspozycji w miejscu i czasie ustalonym z Klientem. Licząc się z tym, jak cenny jest czas każdego Klienta, mogę  przedstawić ofertę za pośrednictwem kontaktu telefonicznego bądź formie mailowej.

Zapraszam do współpracy!

W naszej ofercie znajdują się następujące rodzaje ubezpieczeń:

Współpracujemy z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi na rynku: Allianz, Aviva, Axa, Compensa, Concordia, Generali, Proama, Pzu, Warta, Link 4, Ergo Hestia, Mtu, Uniqa, Gothaer, TUZ, InterRisk, Leadenhall

Współpraca z naszą firmą jest zawsze przejrzysta i uczciwa. Celem jest satysfakcja i bezpieczeństwo klienta

Zapraszamy do współpracy